Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wałków 8


PNA placówki: 63-720
Miejscowość: Wałków 8
Gmina: Koźmin Wielkopolski
Powiat: krotoszyński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Wałków. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wałków usługi

W budynku poczty Wałków możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wałków zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wałków, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wałków obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wałków godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wałków możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wałków są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wałków śledzenie przesyłek

Placówka poczty Wałków umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Wałków.


Liczba wyświetleń: 297

Ostatnio przeglądane: 2024-05-16 23:08:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy