Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Warszawa Warszawa (Białołęka) Płochocińska 18A


PNA placówki: 03-191
Miejscowość: Warszawa (Białołęka)
Ulica: Płochocińska 18A
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Białołęka)

Poczta Polska w mieście Warszawa (Białołęka) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Białołęka) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Białołęka) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Warszawa (Białołęka), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Śledź paczkę Warszawa (Białołęka)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Białołęka). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 1805

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 14:17:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy