Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Warszawa Warszawa (Wola) Okopowa 29A


PNA placówki: 01-059
Miejscowość: Warszawa (Wola)
Ulica: Okopowa 29A
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Wola). Godziny otwarcia placówki w Warszawa (Wola) i dane adresowe.

Poczta Polska Warszawa (Wola) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Warszawa (Wola) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Warszawa (Wola) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Warszawa (Wola) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Warszawa (Wola) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Warszawa (Wola) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Warszawa (Wola), a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 2746

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 07:32:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy