Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 1 Warszawa (Śródmieście) Świętokrzyska 31/33


PNA placówki: 00-001
Miejscowość: Warszawa (Śródmieście)
Ulica: Świętokrzyska 31/33
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Warszawa (Śródmieście). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Warszawa (Śródmieście)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Warszawa (Śródmieście) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Warszawa (Śródmieście) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Śródmieście) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Kontrola przebytej drogi – poczta Warszawa (Śródmieście)

Poczta w mieście Warszawa (Śródmieście) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Warszawa (Śródmieście), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-02-22 12:34:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy