Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chojnice Czynu Zbrojnego Kolejarzy 1d


PNA placówki: 89-601
Miejscowość: Chojnice
Ulica: Czynu Zbrojnego Kolejarzy 1d
Gmina: Chojnice
Powiat: chojnicki
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chojnice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chojnice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chojnice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chojnice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chojnice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chojnice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chojnice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Chojnice

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Chojnice specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Chojnice daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy