Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 12 Warszawa (Mokotów) Rakowiecka 4 A


PNA placówki: 00-904
Miejscowość: Warszawa (Mokotów)
Ulica: Rakowiecka 4 A
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Mokotów). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Mokotów) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Warszawa (Mokotów) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Warszawa (Mokotów) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Warszawa (Mokotów) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Mokotów) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Warszawa (Mokotów) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Warszawa (Mokotów) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Warszawa (Mokotów)

Poczta Polska w miejscowości Warszawa (Mokotów) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Warszawa (Mokotów) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 327

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 22:01:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy