Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 15 Warszawa (Śródmieście) Nowy Świat 6/12


PNA placówki: 00-504
Miejscowość: Warszawa (Śródmieście)
Ulica: Nowy Świat 6/12
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Śródmieście) - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Warszawa (Śródmieście)

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Warszawa (Śródmieście) umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Śródmieście) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Warszawa (Śródmieście)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Warszawa (Śródmieście) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 300

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 04:26:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy