Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 24 Warszawa (Targówek) św. Wincentego 44 A


PNA placówki: 03-527
Miejscowość: Warszawa (Targówek)
Ulica: św. Wincentego 44 A
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Targówek)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Warszawa (Targówek)

Placówka Poczty Warszawa (Targówek) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Warszawa (Targówek) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Warszawa (Targówek) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Warszawa (Targówek) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Warszawa (Targówek)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Targówek) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Targówek) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 546

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 08:42:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy