Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Choroszcz Henryka Sienkiewicza 30B


PNA placówki: 16-070
Miejscowość: Choroszcz
Ulica: Henryka Sienkiewicza 30B
Gmina: Choroszcz
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Choroszcz oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Choroszcz

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Choroszcz to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Choroszcz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Choroszcz standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Choroszcz godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Choroszcz dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Choroszcz potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Choroszcz znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Choroszcz

Poczta w miejscowości Choroszcz umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 636

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 18:49:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy