Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 50 Warszawa (Praga-Południe) Majdańska 13


PNA placówki: 04-026
Miejscowość: Warszawa (Praga-Południe)
Ulica: Majdańska 13
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Praga-Południe). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) usługi

W budynku poczty Warszawa (Praga-Południe) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Warszawa (Praga-Południe) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Warszawa (Praga-Południe), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Warszawa (Praga-Południe) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Warszawa (Praga-Południe) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Warszawa (Praga-Południe) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe)

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 18:39:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy