Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 76 Warszawa (Mokotów) Burgaska 2/4


PNA placówki: 02-919
Miejscowość: Warszawa (Mokotów)
Ulica: Burgaska 2/4
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Warszawa (Mokotów). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Warszawa (Mokotów)

Placówka pocztowa na terenie miasta Warszawa (Mokotów) zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Warszawa (Mokotów) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Warszawa (Mokotów) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Warszawa (Mokotów) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przebytej drogi – poczta Warszawa (Mokotów)

Poczta w mieście Warszawa (Mokotów) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Warszawa (Mokotów), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 364

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 11:06:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy