Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 80 Warszawa (Śródmieście) Dzika 4


PNA placówki: 00-198
Miejscowość: Warszawa (Śródmieście)
Ulica: Dzika 4
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Śródmieście). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) usługi

W budynku poczty Warszawa (Śródmieście) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Warszawa (Śródmieście) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Warszawa (Śródmieście), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Warszawa (Śródmieście) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Warszawa (Śródmieście) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Warszawa (Śródmieście) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Śródmieście) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Warszawa (Śródmieście) daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 286

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:29:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy