Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chorzów Powstańców 16/1


PNA placówki: 41-501
Miejscowość: Chorzów
Ulica: Powstańców 16/1
Gmina: Chorzów
Powiat: Chorzów
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chorzów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chorzów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chorzów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chorzów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chorzów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chorzów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chorzów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 356

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 14:30:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy