Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 89 Warszawa (Wawer) Lucerny 77


PNA placówki: 04-612
Miejscowość: Warszawa (Wawer)
Ulica: Lucerny 77
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Wawer) - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Warszawa (Wawer).

Poczta Polska Warszawa (Wawer) dostępne usługi

Placówka Pocztowa Warszawa (Wawer) oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Warszawa (Wawer)

Poczta Warszawa (Wawer) to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Wawer) są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Warszawa (Wawer), dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 413

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 07:52:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy