Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 91 Warszawa (Białołęka) Pasłęcka 8D


PNA placówki: 03-137
Miejscowość: Warszawa (Białołęka)
Ulica: Pasłęcka 8D
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Białołęka). Godziny otwarcia placówki w Warszawa (Białołęka) i dane adresowe.

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Warszawa (Białołęka) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Warszawa (Białołęka) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Warszawa (Białołęka) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 410

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 19:03:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy