Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 125 Warszawa (Ursus) Stanisława Wojciechowskiego 37


PNA placówki: 02-498
Miejscowość: Warszawa (Ursus)
Ulica: Stanisława Wojciechowskiego 37
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Ursus) - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Warszawa (Ursus) – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Warszawa (Ursus) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Ursus) zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Warszawa (Ursus) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Ursus) są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Warszawa (Ursus) godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 241

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:30:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy