Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 130 Warszawa (Ursynów) Jana Ciszewskiego 15


PNA placówki: 02-770
Miejscowość: Warszawa (Ursynów)
Ulica: Jana Ciszewskiego 15
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Warszawa (Ursynów) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Warszawa (Ursynów)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Ursynów)

Poczta Polska w mieście Warszawa (Ursynów) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Ursynów) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Warszawa (Ursynów) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Ursynów) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Warszawa (Ursynów) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Ursynów) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Ursynów) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Warszawa (Ursynów), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 360

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 11:45:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy