Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 130 Warszawa (Ursynów) Nugat 9/U10


PNA placówki: 02-776
Miejscowość: Warszawa (Ursynów)
Ulica: Nugat 9/U10
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Ursynów) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Warszawa (Ursynów).

Poczta Warszawa (Ursynów) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Warszawa (Ursynów) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Warszawa (Ursynów) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Warszawa (Ursynów) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Warszawa (Ursynów) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Warszawa (Ursynów)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Ursynów) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Warszawa (Ursynów), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Ursynów) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Warszawa (Ursynów) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 10:56:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy