Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 130 Warszawa (Ursynów) Pasaż Ursynowski 1


PNA placówki: 02-782
Miejscowość: Warszawa (Ursynów)
Ulica: Pasaż Ursynowski 1
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Ursynów). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Ursynów) usługi

W budynku poczty Warszawa (Ursynów) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Warszawa (Ursynów) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Warszawa (Ursynów), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Warszawa (Ursynów) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Warszawa (Ursynów) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Warszawa (Ursynów) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Ursynów) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Warszawa (Ursynów)

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Warszawa (Ursynów) usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 262

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:36:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy