Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 133 Warszawa (Śródmieście) Wspólna 4


PNA placówki: 00-926
Miejscowość: Warszawa (Śródmieście)
Ulica: Wspólna 4
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Śródmieście). Godziny otwarcia placówki w Warszawa (Śródmieście) i dane adresowe.

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Warszawa (Śródmieście) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Warszawa (Śródmieście) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Warszawa (Śródmieście) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Warszawa (Śródmieście) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 284

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 11:59:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy