Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 147 Warszawa (Wesoła) Jana Pawła II 21


PNA placówki: 05-077
Miejscowość: Warszawa (Wesoła)
Ulica: Jana Pawła II 21
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Wesoła) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Warszawa (Wesoła)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Warszawa (Wesoła) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Warszawa (Wesoła) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Warszawa (Wesoła) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Warszawa (Wesoła) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Wesoła) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Warszawa (Wesoła) daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 581

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 07:27:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy