Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wawrzeńczyce 160


PNA placówki: 32-125
Miejscowość: Wawrzeńczyce 160
Gmina: Igołomia-Wawrzeńczyce
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Wawrzeńczyce. Godziny otwarcia placówki w Wawrzeńczyce i dane adresowe.

Poczta Polska Wawrzeńczyce usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wawrzeńczyce uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wawrzeńczyce zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wawrzeńczyce Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wawrzeńczyce działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wawrzeńczyce godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Wawrzeńczyce daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:06:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy