Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wąwolnica Zamkowa 1


PNA placówki: 24-160
Miejscowość: Wąwolnica
Ulica: Zamkowa 1
Gmina: Wąwolnica
Powiat: puławski
Województwo: lubelskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Wąwolnica. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Wąwolnica

Poczta Polska punkt Wąwolnica udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Wąwolnica umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Wąwolnica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Wąwolnica zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Wąwolnica we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Wąwolnica godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Wąwolnica

Chcesz nadać przesyłkę w Wąwolnica bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Wąwolnica. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 213

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 02:15:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy