Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wejherowo 1 Harcerska 10


PNA placówki: 84-202
Miejscowość: Wejherowo
Ulica: Harcerska 10
Gmina: Wejherowo
Powiat: wejherowski
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wejherowo? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wejherowo wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Wejherowo doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wejherowo godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Wejherowo są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Wejherowo, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Wejherowo

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Wejherowo

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Wejherowo daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 09:36:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy