Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Węgrów Marsz. J. Piłsudskiego 4


PNA placówki: 07-100
Miejscowość: Węgrów
Ulica: Marsz. J. Piłsudskiego 4
Gmina: Węgrów
Powiat: węgrowski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Węgrów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Węgrów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Węgrów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Węgrów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Węgrów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Węgrów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Węgrów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Węgrów daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 283

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:40:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy