Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wieliczka Bolesława Szpunara 7


PNA placówki: 32-021
Miejscowość: Wieliczka
Ulica: Bolesława Szpunara 7
Gmina: Wieliczka
Powiat: wielicki
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wieliczka | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wieliczka

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wieliczka oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wieliczka zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wieliczka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wieliczka są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wieliczka jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 316

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 06:54:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy