Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wierzchlesie 89


PNA placówki: 16-100
Miejscowość: Wierzchlesie 89
Gmina: Szudziałowo
Powiat: sokólski
Województwo: podlaskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Wierzchlesie w powiecie sokólski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Wierzchlesie wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Wierzchlesie oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchlesie

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Wierzchlesie są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchlesie są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchlesie, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Wierzchlesie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Wierzchlesie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 01:58:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy