Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chruszczobród Juliusza Słowackiego 1


PNA placówki: 42-453
Miejscowość: Chruszczobród
Ulica: Juliusza Słowackiego 1
Gmina: Łazy
Powiat: zawierciański
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chruszczobród | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chruszczobród

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chruszczobród oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chruszczobród zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chruszczobród godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chruszczobród są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chruszczobród jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Chruszczobród umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 04:48:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy