Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wolbórz Modrzewskiego 83


PNA placówki: 97-320
Miejscowość: Wolbórz
Ulica: Modrzewskiego 83
Gmina: Wolbórz
Powiat: piotrkowski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Wolbórz - szeroki wybór usług i atrakcyjne ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wolbórz dostępne usługi

Oddział Poczty Polskiej, który znajduje się w mieście Wolbórz daje klientom możliwość wysyłki listów, paczek oraz przesyłek. . Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu krajowego lub międzynarodowego i opłacenia rachunków. Placówki Poczty Polskiej stale poszerzają swoje usługi.

Poczta Wolbórz godziny otwarcia

Placówka Poczty Polskiej Wolbórz jest otwarta w godzinach umożliwiających wszystkim załatwienie spraw pocztowych w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu tygodnia godziny otwarcia Poczty Polskiej Wolbórz są takie same i trwają dość długo, dzięki czemu każdy ma szansę załatwić swoje sprawy pocztowe. Należy jednak pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia mogą być inne niż w pozostałe dni robocze, dlatego zaleca się kontakt z placówką w celu sprawdzenia aktualnych godzin otwarcia. Dzięki temu będziecie mogli zaplanować swoje wizyty tak, aby były one dla Was najwygodniejsze.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Wolbórz daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 344

Ostatnio przeglądane: 2024-07-10 21:16:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy