Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wolbrom Trzyciąż 99


PNA placówki: 32-353
Miejscowość: Trzyciąż 99
Gmina: Trzyciąż
Powiat: olkuski
Województwo: małopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Trzyciąż i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Trzyciąż

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Trzyciąż dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Trzyciąż potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Trzyciąż znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 276

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 01:42:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy