Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chrzczany 5a


PNA placówki: 96-501
Miejscowość: Chrzczany 5a
Gmina: Sochaczew
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Chrzczany? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Chrzczany

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Chrzczany to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Chrzczany godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Chrzczany są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Chrzczany działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Chrzczany zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Chrzczany daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy