Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wręczyca Węglowice 3


PNA placówki: 42-133
Miejscowość: Węglowice 3
Gmina: Wręczyca Wielka
Powiat: kłobucki
Województwo: śląskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Węglowice i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Węglowice

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Węglowice śledzenie przesyłek

Placówka poczty Węglowice umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Węglowice.


Liczba wyświetleń: 385

Ostatnio przeglądane: 2024-07-19 21:35:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy