Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocki 23A


PNA placówki: 87-402
Miejscowość: Wrocki 23A
Gmina: Golub-Dobrzyń
Powiat: golubsko-dobrzyński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Wrocki. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wrocki wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Wrocki daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Wrocki

Poczta Polska Wrocki jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Wrocki godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Wrocki w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Wrocki kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Wrocki ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Wrocki. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 216

Ostatnio przeglądane: 2024-03-02 21:55:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy