Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście) pl. Grunwaldzki 22


PNA placówki: 50-363
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Śródmieście)
Ulica: pl. Grunwaldzki 22
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Śródmieście). Godziny otwarcia placówki w Wrocław (Wrocław-Śródmieście) i dane adresowe.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Śródmieście) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Śródmieście) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Wrocław (Wrocław-Śródmieście) daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 119

Ostatnio przeglądane: 2023-03-26 11:54:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy