Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ciasna Magazynowa 19


PNA placówki: 42-793
Miejscowość: Ciasna
Ulica: Magazynowa 19
Gmina: Ciasna
Powiat: lubliniecki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Ciasna - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Ciasna Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Ciasna. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ciasna godziny otwarcia

Poczta Polska Ciasna działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Ciasna w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Ciasna może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Ciasna godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ciasna śledzenie przesyłek

Placówka poczty Ciasna umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Ciasna.


Liczba wyświetleń: 281

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 05:42:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy