Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 49 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Jana Długosza 31


PNA placówki: 51-188
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Jana Długosza 31
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Psie Pole). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Poczta Polska w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 718

Ostatnio przeglądane: 2024-03-02 10:05:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy