Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 60 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Gubińska 1


PNA placówki: 54-433
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Gubińska 1
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Fabryczna). Godziny otwarcia placówki w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) i dane adresowe.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna), a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 385

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 17:13:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy