Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 63 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Grabiszyńska 240


PNA placówki: 53-245
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Grabiszyńska 240
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Wrocław (Wrocław-Fabryczna) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 09:10:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy