Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 64 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Inflancka 4


PNA placówki: 51-355
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Inflancka 4
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 718

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 13:10:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy