Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wysoka 72


PNA placówki: 34-105
Miejscowość: Wysoka 72
Gmina: Wadowice
Powiat: wadowicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Wysoka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Wysoka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Wysoka

Poczta Polska w mieście Wysoka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Wysoka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Wysoka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Wysoka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Wysoka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Wysoka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Wysoka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Wysoka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Wysoka wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Wysoka jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 304

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:12:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy