Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP Zabrze S101 Macieja Mielżyńskiego 5


PNA placówki: 41-851
Miejscowość: Zabrze
Ulica: Macieja Mielżyńskiego 5
Gmina: Zabrze
Powiat: Zabrze
Województwo: śląskie

Z Pocztą Polską w Zabrze wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Zabrze

Poczta Polska punkt Zabrze daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Zabrze godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Zabrze, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Zabrze godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Zabrze

Chcesz nadać przesyłkę w Zabrze bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Zabrze. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Zabrze

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Zabrze może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Zabrze.


Liczba wyświetleń: 28011

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 19:33:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy