Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zamość 1 Elizy Orzeszkowej 17


PNA placówki: 22-405
Miejscowość: Zamość
Ulica: Elizy Orzeszkowej 17
Gmina: Zamość
Powiat: Zamość
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Zamość. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Zamość usługi

W budynku poczty Zamość możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Zamość zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Zamość, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Zamość obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Zamość godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Zamość możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Zamość są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 191

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 01:54:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy