Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zbójna Nowogród Zielona 7A


PNA placówki: 18-414
Miejscowość: Nowogród
Ulica: Zielona 7A
Gmina: Nowogród
Powiat: łomżyński
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Nowogród - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Emonitoring Poczty Polskiej Nowogród

Emonitornig poczta to usługa umożliwiająca śledzenie paczek oraz przesyłek. Poczta polska daje możliwość sprawdzenia online gdzie znajduje się aktualnie paczka. Każdy zainteresowany, korzystając ze strony internetowej poczty może monitorować przesyłki na terenie kraju.

Godziny otwarcia placówki Nowogród

Godziny otwarcia placówki dostosowane i uwarunkowane są według potrzeb lokalnych klientów, tak aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług. Godziny mogą się różnić w okresach np. świątecznych. Dlatego warto skontaktować się z placówką lub sprawdzić godziny na stronie internetowej poczta-polska.info.pl

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Nowogród?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Nowogród można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Nowogród i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Nowogród jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 84

Ostatnio przeglądane: 2023-06-03 21:04:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy