Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zbuczyn Lipowa 2


PNA placówki: 08-106
Miejscowość: Zbuczyn
Ulica: Lipowa 2
Gmina: Zbuczyn
Powiat: siedlecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Zbuczyn - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Zbuczyn.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Zbuczyn

Za pomocą poczty Zbuczyn można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Zbuczyn zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Zbuczyn

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zbuczyn są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Zbuczyn pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-02-18 17:36:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy