Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zdzieszowice Bolesława Chrobrego 3 A


PNA placówki: 47-331
Miejscowość: Zdzieszowice
Ulica: Bolesława Chrobrego 3 A
Gmina: Zdzieszowice
Powiat: krapkowicki
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Zdzieszowice - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Zdzieszowice.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Zdzieszowice

Za pomocą poczty Zdzieszowice można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Zdzieszowice zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Zdzieszowice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zdzieszowice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Zdzieszowice pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska Zdzieszowice śledzenie przesyłek

Placówka poczty Zdzieszowice umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Zdzieszowice.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 21:26:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy