Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zgierz 1 Łęczycka 19


PNA placówki: 95-100
Miejscowość: Zgierz
Ulica: Łęczycka 19
Gmina: Zgierz
Powiat: zgierski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Zgierz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Zgierz usługi

W budynku poczty Zgierz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Zgierz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Zgierz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Zgierz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Zgierz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Zgierz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Zgierz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Zgierz można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 505

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:56:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy