Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zielona Góra 1 Bohaterów Westerplatte 21


PNA placówki: 65-001
Miejscowość: Zielona Góra
Ulica: Bohaterów Westerplatte 21
Gmina: Zielona Góra
Powiat: Zielona Góra
Województwo: lubuskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Zielona Góra | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Zielona Góra

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Zielona Góra oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Zielona Góra zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Zielona Góra godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Zielona Góra są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Zielona Góra jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zielona Góra kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Zielona Góra ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Zielona Góra. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 2171

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 14:07:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy