Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zielona Góra 2 Podgórna 22


PNA placówki: 65-424
Miejscowość: Zielona Góra
Ulica: Podgórna 22
Gmina: Zielona Góra
Powiat: Zielona Góra
Województwo: lubuskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Zielona Góra w powiecie Zielona Góra. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Zielona Góra wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Zielona Góra oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zielona Góra

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Zielona Góra są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Zielona Góra są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Zielona Góra, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 07:40:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy