Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ziębice os. Osiedle Mikołaja Kopernika 2c


PNA placówki: 57-220
Miejscowość: Ziębice
Ulica: os. Osiedle Mikołaja Kopernika 2c
Gmina: Ziębice
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Ziębice? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Ziębice

Placówka Poczty Ziębice oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Ziębice w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Ziębice to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Ziębice to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Ziębice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ziębice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Ziębice mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Ziębice

Poczta Polska w miejscowości Ziębice daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Ziębice za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 291

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 19:48:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy