Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Źlinice Jędrzejczyka 12


PNA placówki: 46-061
Miejscowość: Źlinice
Ulica: Jędrzejczyka 12
Gmina: Prószków
Powiat: opolski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Źlinice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Źlinice usługi

W budynku poczty Źlinice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Źlinice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Źlinice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Źlinice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Źlinice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Źlinice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Źlinice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Źlinice – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Źlinice umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Źlinice paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Źlinice.


Liczba wyświetleń: 319

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:28:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy